Gå till innehåll
Falu Ryttarsällskap
Falu Ryttarsällskap

Här kommer ett erbjudande!

Bild på ex av klubbkläder

Kära medlem!

Vi har tillsammans med Sommare Sportswear tagit fram en kollektion för vår förening där du som medlem själv kan beställa de plagg och produkter du önskar. Två gånger per år kommer vår kontaktperson från Sommare Sportswear till vår förening med provprodukter så du kan klämma och känna på dem. Vår shop är dock öppen hela året för att du skall kunna beställa det du önskar när du behöver det.

Klicka på "din klubb" i menyraden och välj Falu Ryttarsällskap.

FALU RYTTARSÄLLSKAP SHOP – SOMMARE SPORTSWEAR Länk till annan webbplats.


Senast uppdaterad: 2023-10-28

Senast ändrad av: Eva Österlund

Besöksadress

Svedens gård
791 96 Falun

Postadress

Falu Ryttarsällskap, Box 33
791 02 Sundborn

Kontakta oss

023771162
lena.sterner@telia.com